0594 - 249163 | info@dakplaten.nl
Stel uw eigen dak samen
Bestellingscheck
Offerte op maat
Dakplaten.nl
Unidek Aero PD dakplaten 1

Maak uw dak compleet

  • Unidek Aero dakplaten
    Aantal stuks

    € 70,99

    Unidek Aero dakplaten
    In winkelwagen
  • Unidek Aero Riet dakplaten
    Aantal stuks

    € 88,33

    Unidek Aero Riet dakplaten
    In winkelwagen
  • Unidek Reno Sporen dakplaten
    Aantal stuks

    € 43,68

    Unidek Reno Sporen dakplaten
    In winkelwagen
  • Unidek Reno Dek dakplaten
    Aantal stuks

    € 30,30

    Unidek Reno Dek dakplaten
    In winkelwagen
  • Unidek Reno Dekfolie dakplaten
    Aantal stuks

    € 25,11

    Unidek Reno Dekfolie dakplaten
    In winkelwagen
  • Unidek Reno Fast | 600mm voor dakplaten
    Aantal stuks

    € 45,77

    Unidek Reno Fast | 600mm voor dakplaten
    In winkelwagen
  • Unidek Reno Fast | 1020mm voor dakplaten
    Aantal stuks

    € 43,61

    Unidek Reno Fast | 1020mm voor dakplaten
    In winkelwagen
  • Unidek Aero Light dakplaten
    Aantal stuks

    € 54,10

    Unidek Aero Light dakplaten
    In winkelwagen
  • Kingspan Therma TP10 Renovatieplaat | 4800x1200 mm
    Aantal stuks

    € 128,07

    Kingspan Therma TP10 Renovatieplaat |...
    In winkelwagen
  • Unidek Aero Light RE dakplaten
    Aantal stuks

    € 45,23

    Unidek Aero Light RE dakplaten
    In winkelwagen
  • Unidek Reno Dek Plus dakplaten
    Aantal stuks

    € 47,36

    Unidek Reno Dek Plus dakplaten
    In winkelwagen
  • Unidek Aero Bio dakplaten
    Aantal stuks

    € 103,60

    Unidek Aero Bio dakplaten
    In winkelwagen
  • Unidek Aero DeLuxe dakplaten
    Aantal stuks

    € 116,68

    Unidek Aero DeLuxe dakplaten
    In winkelwagen

Unidek Aero PD dakplaten

Prijs (excl. btw)
....
Prijs (incl. btw)

....

Aantal stuks
Totaal (incl. btw)

....

Totaal (excl. btw)

....

Product succesvol toegevoegd aan offerte
Hoeveelheid
totaal
Er zijn 0 producten toegevoegd aan uw offerte Er is 1 product in uw offerte
totaal (incl. btw)
Doorgaan met winkelen Ga naar offerte

Levertijd: zie tabel o.o.v.
De afleverdatum wordt met u afgestemd.

Unidek Aero PD is de oplossing van Unidek voor platte en licht hellende daken. De Unidek Aero PD is constructief dankzij de brandvertragende EPS kern, geïntegreerde verstijvers en de gipsplaat die tevens ook voor een goede geluidsreductie zorgt. Door de sterkte van de Unidek Aero PD zijn grote overspanningen mogelijk en dankzij de groeven aan de zijkant zijn elementen snel en eenvoudig luchtdicht af te werken.

  • Geschikt voor 1 laags pvc systeem (epdm en bitumen op aanvraag)
  • Geschikt voor platte of licht hellende daken tot 20°
  • Luchtdicht bouwen op passiefhuis-niveau
  • Snelle en eenvoudige montage
  • Zelfdragend waardoor grote overspanningen mogelijk zijn zonder steunbalken
  • Goede geluidsreductie door toepassing gipsplaat (Rw 31 dB)
  • Brandklasse C-s2-d0

156805

Specificaties
Producttype 3.55.06.06.3
Rc-waarde3.635.156.186.31
Rd-waarde3.605.106.156.25
Minimale lengte in mm2000200020002000
Maximale lengte in mm7450745074507450
Breedte in mm1020102010201020
Totaaldikte in mm139186218222
Totaalgewicht in kg/m²2323,824,324,4
Rw-waarde (dB) 31313131
Ra-waarde, spectrum 1/2 (dB(A))28/2528/2528/2528/25
Levertijd in werkdagen*4-84-84-84-8
* Levertijd onder voorbehoud.
Overspanningen (per veld, windgebied 3, onbebouwd) in mm
Producttype 3.55.06.06.3
1-velds2900365041504200
Meervelds3400430048504900

Technisch handboek pdf

Accessoires